سه شهر پیشتاز در صدور کارت بازرگانی

به گزارش هستی ثبت و به نقل از دنیای اقتصاد: براساس جدیدترین آمار منتشرشده در ۷ ماه منتهی به مهرماه سال جاری، تهران با اختلاف قابل‌توجهی، رکورد صدور کارت بازرگانی را در اختیار دارد. اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در مهرماه سال جاری ۳۳۲ کارت بازرگانی و در شهریور ماه ۲۵۴ کارت بازرگانی صادر کرده است.

و نیز در ۷ ماه منتهی به مهر سال‌جاری ۱۸۳۱ کارت توسط این اتاق صادر شده که بر اساس این آمار این رقم در مدت زمان مشابه سال گذشته ۱۷۶۳ کارت بوده است. پس از تهران، اصفهان و مشهد در صدور کارت بازرگانی پیشتاز هستند. آمار هفت ماه منتهی به مهر سال‌جاری نشان می‌دهد که اتاق بازرگانی اصفهان ۳۳۲ کارت بازرگانی و اتاق بازرگانی مشهد ۲۶۸ کارت بازرگانی صادر کرده است که حاکی از آن است که صدور کارت در این دو اتاق نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته رشد داشته است؛ به‌گونه‌ای‌که اتاق اصفهان رشد ۳ دهم درصدی صدور کارت را نسبت به هفت ماه منتهی به مهر سال گذشته رقم زده و اتاق مشهد رشد ۲۷ درصدی را تجربه کرده است.

در کل در مهرماه سال جاری ۶۹۹ کارت و در شهریور ماه ۹۶ نیز ۶۷۶ کارت بازرگانی توسط اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور صادر شده است. تعداد کارت‌های صادر شده در ۷ ماه منتهی به مهر سال جاری با رشد حدود ۲ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل روبه‌رو بوده است. بر این اساس، تعداد کارت‌های بازرگانی صادر شده در هفت ماه منتهی به مهر سال جاری، ۴۴۸۵ است که این رقم در مدت زمان مشابه سال قبل ۴۴۰۵ بوده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت هستی ثبت می‌باشد.