روزهای کاهش مالیات در انگلیس به سر آمده است

به گزارش هستی ثبت و به نقل از ایسنا:

اندیشکده ” رزولوشن فاندیشن” اعلام کرد برای تامین هزینه های اجتناب ناپذیر درمان در آینده، باید آماده مالیات بر ثروت های بیشتر بود.

 تحقیقات جدید نشان می دهد مخارج بخش های آموزش، تامین اجتماعی و از همه مهمتر بهداشت و درمان احتمالا سالانه ۲۰ میلیارد پوند ( ۲۸ میلیارد دلار) تا یک دهه آینده و تا سال ۲۰۴۰ سالانه ۶۰ میلیارد پوند افزایش خواهد یافت.

دیوید ویلت- رئیس این اندیشکده و وزیر محافظه کار سابق دولت انگلیس گفت: بیشترین افزایش در مخارج ناشی از هزینه های بخش درمان جمعیت مسن انگلیس خواهد شد. این بمب ساعتی جمعیتی به ما نشان می دهد روزهای کاهش مالیاتی به سر آمده است. وی گفت اکنون زمان آن است که نرخ مالیات ها را ۱۵ واحد افزایش دهیم و یا در آینده هزینه های درمان را از جیب خود پرداخت کنیم. هزینه ای که بیشتر آن را باید کودکانمان پرداخت کنند.

انگلیس به تازگی با کاهش مخارج بخش های دولتی، موفق شده است پس از چندین سال کسری بودجه که در سال ۲۰۱۰ معادل ۱۰ درصد از کل تولیدات این کشور بود، از وضعیت کسری بودجه خارج شود. به گفته آقای ویلت، اصلاحات سخت سیاسی در زمینه مالیات بر ثروت، اموال به ارث رسیده و شورا های محلی نیاز خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *