بزرگترین مزایده سال ۹۶ سازمان خصوصی سازی در هفته آینده

به گزارش هستی ثبت و به نقل از ایسنا:

یکشنبه هفته آینده سهام تعدادی از بنگاه‌های دولتی توسط سازمان خصوصی سازی عرضه خواهد شد. مجموع ارزش پایه این بنگاه ها ۹۰ هزار میلیارد ریال است. سازمان خصوصی‌سازی از این واگذاری‌ها به عنوان بزرگترین مزایده سال ۱۳۹۶ یاد کرده است.

 تعدادی از بنگاه‌ها و واحدهای دولتی در ۲۰ اسفندماه سال جاری توسط سازمان خصوصی‌سازی واگذار خواهد شد. این شرکت ها در حوزه‌های مختلف اقتصادی از جمله کشاورزی و نیروگاهی است.

کشت و صنعت دامپروری مغان، ملی و کشت و صنعت دامپروری پارس، تولید نیروی برق اصفهان، مدیریت تولید نیروی برق اصفهان، نیروگاه بعثت، مدیر نیروی برق بعثت، مدیر نیروی برق خراسان، تولید نیروی برق سهند، عمران و مسکن‌سازی ثامن، شهر صنعتی کرمانشاه، مهندسی و آب و خاک پارس، بازرسی کنترل کیفیت و استاندارد ایران تعدادی از بنگاه‌هایی هستند که در ۲۰ اسفندماه به مزایده گذاشته خواهند شد.

تعدادی از این بنگاه‌ها به صورت کامل و تعدادی نیز بخشی از سهام‌شان واگذار می‌شود. قیمت پایه برای واگذاری این بنگاه‌ها در سایت سازمان خصوصی سازی آمده است. سازمان خصوصی سازی از این واگذاری‌ها به عنوان بزرگترین مزایده سال ۱۳۹۶ یاد کرده است. ارزش قیمت پایه مجموع این بنگاه‌ها ۹۰ هزار میلیارد ریال است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *